Brenna – Błatnia – PL

INDIVIDUÁLNÍ ČASOVKA NA BŁATNIĄ


Důležité upozornění! Kancelář otevřená od hodiny 9:00 pro 10:00
Po ukončení registrace v 10:00hod již nebude možné se na závod přihlásit!!!


Podrobnosti o závodech

Organizátor:

  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Registrace online otevřená pro: 2019-07-19 16:00

Datum a hodina startu: 2019-07-20 11:00

Hodina odbavení: 2019-07-20 10:45

Kancelář otevřená od hodiny: 2019-07-20 09:00

Tabulka poplatků

  • 35 PLN
  • 200 CZK
  • 8 EUR

Vzdálenost: 7 [km]



Účastníci závodů:

ID Jméno Příjmení Team

1

Maria

Pawłowska

Hard Bike

2

Paweł

Będkowski

3

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

4

Sławomir

Graca

5

Adam

Cieślar

alva 1 rowery ruda

6

Szczepan Plusa

Plusa

lider motosport

7

jaroslav

wilhelm

kolik bohumin

8

Michał

Musiał

Kiwi Klub MTB

9

Piotr

Pilch

10

Łukasz Szlązak

Szlązak

Tomazi Bike Team

11

Jozef

Jurky

12

Witold

Wicha

ALVA 1-rowery.ruda.pl

13

Adam

Cieślar

Gomola trans airco

14

Michał

Stachowicz

MSX International NOX Group

15

Leszek

Nowoczek

16

Edyta

Mróz

Skorupa Triathlon Team

17

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

18

Grzegorz

Syrnicki

1% Oliwia Syrnicka (f)

19

anna

kaczmarzyk

20

Zbigniew

Zwoliński

Zabierzów

21

Julia

Syrnicka

Klub Kolarski Żory

22

Adam

Musioł

MMbike Team

23

Grzegorz

Grzempa

Tc ORZEŁ SPYTKOWICE

24

Vratislav

Pietrzyk

Skvělá kola

25

Bogusław

Siębor

26

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

27

Rafał

Plonka

28

Bogusław

Kramarczyk

KORBOMANIA

29

Michał

Czyż

Motorola Bike Team

30

Kvido

Kozlovský

TJ TŽTřinec

31

Jarosław

Herman

BIKE ATELIER TEAM

32

Sebastian

Pasz

33

Mariusz

Kudła

CREA SPORT

34

Milan

Samiec

35

Michał

Kot

36

Bogumil

Wowra

37

Cezary

Szczęch

38

Lukáš

Svoboda

Malina Ski School

39

Jacek

Piątek

DKK Gryf

40

Ondřej

Rakus

TJ TŽ Třinec

41

PATRYK

MITRĘGA

42

Dominik

Gwalis

Ztela

43

Paweł

Czapla

COKOT Konská - Osůvky

44

Michał

Urbaś

45

Jan

Penkała

Opony Serafinowski

46

Dorota

Serafinowska

Opony Serafinowski

47

Piotr

Francuz

48

cichy

vlastimil

tj tž třinec

49

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

50

Remigiusz

Wawak

KKS Sokół Kęty

51

Stanisław

Buk

52

Marcin

Janeczek

53

David

Bulawa

54

Jan

Białogłowicz

CST Skoczów

55

Petr

Bajtek

56

Maciej

Ścierski

TOMAZI BIKE TEAM