Brenna – Błatnia – PL

INDIVIDUÁLNÍ ČASOVKA NA BŁATNIĄ


Důležité upozornění! Kancelář otevřená od hodiny 8:30 pro 10:00
Po ukončení registrace v 10:00hod již nebude možné se na závod přihlásit!!!


Podrobnosti o závodech

Organizátor:

  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Registrace online otevřená pro: 2020-08-22 18:00

Datum a hodina startu: 2020-08-23 11:00

Hodina odbavení: 2020-08-23 10:45

Kancelář otevřená od hodiny: 2020-08-23 08:30

Tabulka poplatků

  • 25 PLN zarejestrowany przez internet
  • 150 CZK zarejestrowany przez internet
  • 6 EUR zarejestrowany przez internet
  • 35 PLN zarejestrowany w biurze zawodów
  • 200 CZK zarejestrowany w biurze zawodów
  • 8 EUR zarejestrowany w biurze zawodów

Vzdálenost: 7 [km]



Účastníci závodů:

ID Jméno Příjmení Team

1

Andrzej

Dziambor

2

Piotr

Kania

3

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

4

Witold

Wicha

ALVA 1-rowery.ruda.pl

5

Sławomir

Graca

6

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

7

jaroslav

wilhelm

kolik bohumin

8

Roman

Bułka

9

tadeusz

spilok

ustron

10

bohumir

mottl

hobby bohumin

11

Rafał

Rogacz

Opony Serafinowski - Tomica Coaching

12

Krzysztof

GRUDZIEŃ

Odkrywcy Taurus

13

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

14

Dawid

Ćwięczek

15

Maria

Pawłowska

Hard Bike

16

Radosław

Pawłowski

Hard Bike

17

18

Tomasz

Żurawik

PassionBike Oświęcim

19

cichy

vlastimil

tj tž třinec

20

Jerzy

Klimczak

ustroń

21

Zbigniew

Krzeszowiec

Dobre Sklepy Rowerowe

22

Mariusz

Kudła

CREA SPORT

23

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

24

Katarzyna

Kajstura

Biegowe Beskidy

25

Tomasz

Łukosz

Czantoria Mt

26

Marian

Mrózek

TJ TŽ Třinec

27

Bogusław

Kramarczyk

KORBOMANIA

28

Paweł

Mrózek

TJ TŽ Třinec

29

grzegorz kubaczka

Kubaczka

www.ag-architekci.pl

30

Jan

Białogłowicz

SCT Skoczów

31

Czesław

Huba

32

Kvido

Kozlovský

TJ TŽTřinec

33

Krzysztof

Mróz

Hard Bike Tęcza Tęczynek

34

Maksymilian

Mróz

35

Marcin

Świerczek

36

Mariusz

Błachut

Power of science performance lab

37

Marek

Marzec

ROGELLI TEAM

38

Grzegorz Jagielski

Jagielski

39

Wiesław

Łysy

40

Adam

Maroszek

41

Nadiia

Gerashchenko

42

Zbigniew

Zwoliński

Zabierzów

43

Adam

Musioł

Sii Cycling Team

44

Grzegorz

Niesler

Kiwi Klub MTB

45

Piotr

Cyroń

TOMAZIBIKE ORBEA MTB TEAM

46

Łukasz

Mikulski

47

Łukasz

Sasak

Międzymiastowi

48

Łukasz

Firla

odkrywcy taurus

49

Grzegorz

Grzempa

Tc ORZEŁ SPYTKOWICE

50

Adam

Galman

Międzymiastowi

51

Stanislav

Jakes

Pinata ski and bike team

52

Adéla

Otevřelová

53

Edyta

Mróz

Skorupa Triathlon Team

54

Jacek

Kamiński

Romet Factory Team

55

Małgorzata

Bachurska

56

Paweł

Czapla

COKOT Konská - Osůvky

57

Adam

Perczak

58

Rafał

Plonka