Ustroń – Równica – PL

INDIVIDUÁLNÍ ČASOVKA NA RÓWNICE


Důležité upozornění! Kancelář otevřená od hodiny 9:00 pro 10:00
Po ukončení registrace v 10:00hod již nebude možné se na závod přihlásit!!!


Podrobnosti o závodech

Organizátor:

  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Registrace online otevřená pro: 2019-08-02 18:00

Datum a hodina startu: 2019-08-03 11:00

Hodina odbavení: 2019-08-03 10:45

Kancelář otevřená od hodiny: 2019-08-03 09:00

Tabulka poplatků

  • 35 PLN
  • 200 CZK
  • 8 EUR

Vzdálenost: 7 [km]



Účastníci závodů:

ID Jméno Příjmení Team

1

Maria

Pawłowska

Hard Bike

2

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

3

Sławomir

Graca

4

Adam

Cieślar

alva 1 rowery ruda

5

Szczepan Plusa

Plusa

lider motosport

6

jaroslav

wilhelm

kolik bohumin

7

Piotr

Pilch

8

Łukasz Szlązak

Szlązak

Tomazi Bike Team

9

Jozef

Jurky

10

Witold

Wicha

ALVA 1-rowery.ruda.pl

11

Adam

Cieślar

Gomola trans airco

12

Michał

Stachowicz

MSX International NOX Group

13

Leszek

Nowoczek

14

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

15

Sławomir

Jurzykowski

16

anna

kaczmarzyk

17

Grzegorz

Grzempa

Tc ORZEŁ SPYTKOWICE

18

Bogusław

Siębor

19

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

20

Rafał

Plonka

21

Bogusław

Kramarczyk

KORBOMANIA

22

Milan

Samiec

23

Michał

Kot

24

Lukáš

Svoboda

Malina Ski School

25

Ondřej

Rakus

TJ TŽ Třinec

26

PATRYK

MITRĘGA

27

Dominik

Gwalis

Ztela

28

cichy

vlastimil

tj tž třinec

29

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

30

Jan

Białogłowicz

CST Skoczów

31

Maciej

Ścierski

TOMAZI BIKE TEAM

32

Tomasz

Brycki

TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ

33

Stanisław

Buk

34

Zbigniew

Zogłowek

BSR Team Bytom

35

Edyta

Mróz

Skorupa Triathlon Team

36

Michał

Urbaś

37

Filip

Pěgřím

TJ TŽ TŘINEC

38

Emilia

Pluta

39

Piotr

Cyroń

TOMAZIBIKE ORBEA MTB TEAM

40

łukasz

firla

41

Tomasz

Kubala

MTB PRESSING TEAM

42

Sebastian

Pluta

43

Bogumil

Wowra

44

Sylwia

Kubala-Śliwka

Ustroń

45

Zbigniew

Zwoliński

Zabierzów

46

Michał

Drabek

BRASIL MOKA CAFFE’

47

Mateusz

Jagosz

Warszawski Klub Kolarski

48

Dariusz

Gnat

BIKE ATELIER TEAM

49

Mariusz

Czyż

50

Dorota

Serafinowska

Opony Serafinowski

51

MARTIN

CIENCIALA

TJ TŽ TŘINEC

52

Cezary

Szczęch