Ustroń – Równica – PL

INDIVIDUÁLNÍ ČASOVKA NA RÓWNICE


Důležité upozornění! Kancelář otevřená od hodiny 8:30 pro 10:00
Po ukončení registrace v 10:00hod již nebude možné se na závod přihlásit!!!


Podrobnosti o závodech

Organizátor:

  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Registrace online otevřená pro: 2020-09-25 18:00

Datum a hodina startu: 2020-09-26 11:00

Hodina odbavení: 2020-09-26 10:45

Kancelář otevřená od hodiny: 2020-09-26 08:30

Tabulka poplatků

  • 25 PLN zarejestrowany przez internet
  • 150 CZK zarejestrowany przez internet
  • 6 EUR zarejestrowany przez internet
  • 35 PLN zarejestrowany w biurze zawodów
  • 200 CZK zarejestrowany w biurze zawodów
  • 8 EUR zarejestrowany w biurze zawodów

Vzdálenost: 7 [km]



Účastníci závodů:

ID Jméno Příjmení Team

1

Andrzej

Dziambor

2

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

3

Witold

Wicha

ALVA 1-rowery.ruda.pl

4

Sławomir

Graca

5

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

6

Szczepan Plusa

Plusa

lider motosport

7

jaroslav

wilhelm

kolik bohumin

8

Roman

Bułka

9

tadeusz

spilok

ustron

10

bohumir

mottl

hobby bohumin

11

Mariusz

Kudła

CREA SPORT

12

Rafał

Rogacz

Opony Serafinowski - Tomica Coaching

13

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

14

Dawid

Ćwięczek

15

anna

kaczmarzyk

16

Maria

Pawłowska

Hard Bike

17

Radosław

Pawłowski

Hard Bike

18

19

Tomasz

Żurawik

PassionBike Oświęcim

20

cichy

vlastimil

tj tž třinec

21

Jerzy

Klimczak

ustroń

22

Zbigniew

Krzeszowiec

Dobre Sklepy Rowerowe

23

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

24

Katarzyna

Kajstura

Biegowe Beskidy

25

Tomasz

Łukosz

Czantoria Mt

26

Marian

Mrózek

TJ TŽ Třinec

27

Bogusław

Kramarczyk

KORBOMANIA

28

Paweł

Mrózek

TJ TŽ Třinec

29

Grzegorz

Grzempa

Tc ORZEŁ SPYTKOWICE

30

grzegorz kubaczka

Kubaczka

www.ag-architekci.pl

31

Jan

Białogłowicz

SCT Skoczów

32

Miroslav

Sikora

33

Czesław

Huba

34

Kvido

Kozlovský

TJ TŽTřinec

35

Marcin

Świerczek

36

Mariusz

Błachut

Power of science performance lab

37

Marek

Marzec

ROGELLI TEAM

38

Wiesław

Łysy

39

Grzegorz

Niesler

Kiwi Klub MTB

40

Łukasz

Firla

odkrywcy taurus

41

Adam

Galman

Międzymiastowi

42

Adam

Musioł

Sii Cycling Team

43

Patrycja

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

44

Piotr

Cyroń

TOMAZIBIKE ORBEA MTB TEAM

45

Stanislav

Jakes

Pinata ski and bike team

46

kamil

mrowiec

Bike Salon Team

47

Aleksandra

Spilok

UKS AVATAR KOBIELICE

48

Adam

Cabała

49

Viera

Macášková

50

Arkadiusz

Koniusz

51

Damian

Jagielski

52

Krzysztof

Mróz

Hard Bike Tęcza Tęczynek

53

Maksymilian

Mróz

54

Filip

Gancarz

SRS Czantoria

55

Małgorzata

Zimnicka

Huzar Bike Academy

56

Andrzej

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

57

Adam

Nestorowicz

58

Rafał

Plonka

59

Edyta

Mróz

Skorupa Triathlon Team

60

Sławomir

Jurzykowski

61

Zbigniew

Zwoliński

Zabierzów

62

Sylwia

Kubala-Śliwka

Ustroń

63

Remigiusz

Chomiuk

TOMAZI BIKE TEAM

64

Bartel

Ostrasz

GVT

65

Jozef

Jurky

66

Emilia

Pluta

67

Paweł

Czapla

COKOT Konská - Osůvky

68

Wojciech

Andryszczak

ZETRA TAPE

69

Sebastian

Chojnowski

CST 7R MTB TEAM

70

Elżbieta

Olszowska

BikeOn.pl

71

Mateusz

Wielgos

72

Łukasz

Mikulski

73

Michał

Urbaś

74

Piotr

Kania

75

Tomasz

Olszowski

Delta