Vendrynĕ – Velká Čantoryje – CZ

INDIVIDUÁLNÍ ČASOVKA NA VELKÁ ČANTORYJE


Důležité upozornění! Kancelář otevřená od hodiny 8:30 pro 10:00
Po ukončení registrace v 10:00hod již nebude možné se na závod přihlásit!!!


Podrobnosti o závodech

Organizátor:

  • Adroit Bike
  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Registrace online otevřená pro: 2020-08-14 16:00

Datum a hodina startu: 2020-08-15 11:00

Hodina odbavení: 2020-08-15 10:45

Kancelář otevřená od hodiny: 2020-08-15 08:30

Tabulka poplatků

  • 25 PLN zarejestrowany przez internet
  • 150 CZK zarejestrowany przez internet
  • 6 EUR zarejestrowany przez internet
  • 35 PLN zarejestrowany w biurze zawodów
  • 200 CZK zarejestrowany w biurze zawodów
  • 8 EUR zarejestrowany w biurze zawodów

Vzdálenost: 13 [km]



Účastníci závodů:

ID Jméno Příjmení Team

1

Andrzej

Dziambor

2

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

3

Witold

Wicha

ALVA 1-rowery.ruda.pl

4

Piotr

Cyroń

TOMAZIBIKE ORBEA MTB TEAM

5

Sławomir

Graca

6

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

7

Zbigniew

Zwoliński

Zabierzów

8

Szczepan Plusa

Plusa

lider motosport

9

jaroslav

wilhelm

kolik bohumin

10

Paweł

Będkowski

11

Emilia

Pluta

12

Krzysztof

Szarek

13

Remigiusz

Chomiuk

TOMAZI BIKE TEAM

14

Maciej

Miarka

15

Roman

Bułka

16

Adam

Musioł

Sii Cycling Team

17

tadeusz

spilok

ustron

18

bohumir

mottl

hobby bohumin

19

Rafał

Rogacz

Opony Serafinowski - Tomica Coaching

20

Krzysztof

GRUDZIEŃ

Odkrywcy Taurus

21

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

22

Dawid

Ćwięczek

23

Adam

Galman

Międzymiastowi

24

Wiesław

Łysy

25

Adam

Nestorowicz

26

Viera

Macášková

27

anna

kaczmarzyk

28

Adam

Maroszek

29

Bogumil

Wowra

30

Grzegorz

Niesler

Kiwi Klub MTB

31

Katarzyna

Kajstura

Biegowe Beskidy

32

Maria

Pawłowska

Hard Bike

33

Radosław

Pawłowski

Hard Bike

34

Szymon Lazaj

Lazaj

35

Tomasz

Żurawik

PassionBike Oświęcim

36

Jacek

Kamiński

Romet Factory Team

37

MARTIN

CIENCIALA

TJ TŽ TŘINEC

38

cichy

vlastimil

tj tž třinec

39

Joanna Dawidowska

Dawidowska

Nie Mam Pomysłu

40

Jerzy

Klimczak

ustroń

41

Zbigniew

Krzeszowiec

Dobre Sklepy Rowerowe

42

Mateusz

Kwiatkowski

SII Cygling Team

43

Mariusz

Kudła

CREA SPORT

44

Adéla

Otevřelová

45

Jacek

Piątek

DKK Gryf

46

Petr

Bajtek

47

Nadiia

Gerashchenko

48

Łukasz

Firla

odkrywcy taurus

49

Paweł

Czapla

COKOT Konská - Osůvky

50

Jan

Penkała

Opony Serafinowski

51

Marian

Mrózek

TJ TŽ Třinec

52

Paweł

Mrózek

TJ TŽ Třinec

53

grzegorz kubaczka

Kubaczka

www.ag-architekci.pl

54

Jan

Białogłowicz

SCT Skoczów

55

Piotr

Kania