Brenna – Błatnia – PL

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS NA BŁATNIĄ


 

UWAGA! Biuro zawodów będzie rejestrować zawodników tylko w godzinach 10:00 – 12:00
Po tej godzinie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących.

 


Szczegóły zawodów

Organizator:

  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Rejestracja online otwarta do: 2018-07-20 18:00

Data i godzina startu zawodów: 2018-07-21 13:00

Godzina odprawy: 2018-07-21 12:45

Godzina otwarcia biura zawodów: 2018-07-21 10:00

Tabela opłat

  • 30 PLN
  • 180 CZK
  • 7 EUR

Dystans: 6,9 [km]



Uczestnicy zawodów:

ID Imię Nazwisko Team

1

Rafał

Łaciak

2

Paweł

Będkowski

3

tadeusz

spilok

ustron

4

Piotr

Iwan

5

Arkadiusz

Broj

AB

6

Sławomir

Jurzykowski

7

Leszek

Żabiński

8

Łukasz

Ubda

Opony Serafinowski

9

Bogusław

Kramarczyk

KORBOMANIA

10

Bogusław

Brzeźny

11

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

12

Katarzyna

Łakomska

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

13

Sławomir

Graca

14

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

15

Zbigniew

Zogłowek

BSR Team Bytom

16

anna

kaczmarzyk

17

Lukáš

Svoboda

Malina Ski School

18

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

19

Tom

Svoboda

20

Marcin

Klik

ProService Racing Team

21

jaroslav

wilhelm

hobby bohumin

22

Michał

Turski

Bike Atelier Team

23

Adam

Musioł

MMbike Team

24

bohumir

mottl

hobby bohumin

25

Roman

Bułka

26

Tomasz

Trela

27

Kvido

Kozlovský

TJ TŽTřinec

28

Marek Kapica

Kapica

Tomazi Bike Team

29

Leszek

Nowoczek

30

Mateusz

Wielgos

31

Petr

Heczko

32

Michał

Stachowicz

MSX International NOX Group

33

Bartosz

Tochowicz

ZinTeam

34

Daniel

Firla

35

Jacek

Piątek

DKK Gryf

36

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

37

Maksymilian

Kruczek

Nie kupuj Adoptuj

38

Justyna

Gruszecka

Nie kupuj Adoptuj

39

Robert

Skrobol

Tomazibike

40

Radosław

Pawłowski

Hard Bike

41

Tomasz Ligocki

Ligocki

Chop Ze Żelaza Tri Team

42

Marcin

Wiencek

POZYTYWNE BIELSKO

43

Maciej

Ścierski

TOMAZI BIKE TEAM

44

Emilia

Pluta

45

Sebastian

Pluta

46

Paweł Ścierski

Ścierski

47

Grzegorz

Pawlusiak

48

Vítek

Konderla

TJ TŽ TŘINEC

49

Jan

Penkała

Opony Serafinowski

50

cichy

vlastimil

tj tž třinec

51

Michał

Kot

52

Grzegorz

Czerner

BB MTB Team

53

Tomasz

Halman

54

Wiktor

Joniec

55

Rafał

Kapuściński

Bike Atelier Team

56

Michał

Kapuściński

DMG MORI CYCLO TRENER TEAM

57

Marcin

Janeczek

58

Andrzej

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

59

Patrycja

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

60

Dariusz

Gnat

BIKE ATELIER TEAM

61

Małgorzata

Kustra-Kapol

TOMAZI BIKE TEAM

62

Adéla

Otevřelová

63

David

Bulawa

TJ TŽ Třinec

64

Krzysztof

GRUDZIEŃ

Odkrywcy Taurus

65

Krzysztof

Moj

BikeOn.pl

66

Elżbieta

Olszowska

BikeOn.pl

67

Wiktor

Olszowski

BikeON.pl

68

Magdalena

Fabjanowicz

7R Logistic Politechnika Gdańska

69

Ewa

Karchniwy

SCS OSOZ Racing Team

70

Kamil

Kalamarz

71

Jacek

Kamiński

72

František

Kohut

73

Tomáš

Cienciala

74

Andrzej

Hapek

75

Grzegorz

Kubaczka

www.ag-architekci.pl

76

Adam

Cieślar

alva 1 rowery ruda