Bystřice – Ostrý – CZ

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS NA OSTRÝ


 

UWAGA! Biuro zawodów będzie rejestrować zawodników tylko w godzinach 11:00 – 13:00
Po tej godzinie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących.

 


Szczegóły zawodów

Organizator:

  • Adroit
  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Rejestracja online otwarta do: 2018-07-27 20:00

Data i godzina startu zawodów: 2018-07-28 14:00

Godzina odprawy: 2018-07-28 13:45

Godzina otwarcia biura zawodów: 2018-07-28 11:00

Tabela opłat

  • 30 PLN
  • 180 CZK
  • 7 EUR

Dystans: 11 [km]



Uczestnicy zawodów:

ID Imię Nazwisko Team

1

Rafał

Łaciak

2

Paweł

Będkowski

3

Piotr

Iwan

4

Arkadiusz

Broj

AB

5

Sławomir

Jurzykowski

6

Leszek

Żabiński

7

Bogusław

Kramarczyk

KORBOMANIA

8

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

9

Katarzyna

Łakomska

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

10

Sławomir

Graca

11

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

12

Zbigniew

Zogłowek

BSR Team Bytom

13

anna

kaczmarzyk

14

Lukáš

Svoboda

Malina Ski School

15

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

16

Tom

Svoboda

17

jaroslav

wilhelm

hobby bohumin

18

Michał

Turski

Bike Atelier Team

19

bohumir

mottl

hobby bohumin

20

Roman

Bułka

21

Kvido

Kozlovský

TJ TŽTřinec

22

Marek Kapica

Kapica

Tomazi Bike Team

23

Leszek

Nowoczek

24

Petr

Heczko

25

Petr

Vesely

TJ TŽ Třinec

26

Michał

Stachowicz

MSX International NOX Group

27

Maksymilian

Kruczek

Nie kupuj Adoptuj

28

Justyna

Gruszecka

Nie kupuj Adoptuj

29

Robert

Skrobol

Tomazibike

30

Radosław

Pawłowski

Hard Bike

31

Maciej

Ścierski

TOMAZI BIKE TEAM

32

Emilia

Pluta

33

Sebastian

Pluta

34

Paweł Ścierski

Ścierski

35

Tomasz

Kubala

MTB PRESSING TEAM

36

Vítek

Konderla

TJ TŽ TŘINEC

37

cichy

vlastimil

tj tž třinec

38

David

Bulawa

TJ TŽ Třinec

39

Krzysztof

GRUDZIEŃ

Odkrywcy Taurus

40

Krzysztof

Moj

BikeOn.pl

41

Elżbieta

Olszowska

BikeOn.pl

42

Wiktor

Olszowski

BikeON.pl

43

Tomáš

Cienciala

44

Grzegorz

Kubaczka

www.ag-architekci.pl

45

Adam

Cieślar

alva 1 rowery ruda

46

Dorota

Serafinowska

Opony Serafinowski

47

Sebastian

Pasz

48

Dawid

jona

Gk Gliwice

49

Jozef

Jurky

50

Sebastian

Piecha

51

Aleš

Haltof

52

Rafał

Kapuściński

Bike Atelier Team

53

Michał

Kapuściński

DMG MORI CYCLO TRENER TEAM

54

Jan

Chudý

55

Pavel

Bezděk

Protec - SweepSport

56

Daniel

Firla

57

Łukasz

Latusik

58

Tomasz

Juchniewicz

7r Logistic Politechnika Gdańska

59

Jan

Penkała

Opony Serafinowski

60

Przemysław

Bonusiak

Pressing Bike-System Ice-went Team

61

Andrzej

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

62

Patrycja

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

63

Marian

Mrózek

TJ TŽ Třinec

64

Adam

Zelek

DIEHL METERING

65

Kamil

Kalamarz

66

Tomasz

Kwiczala

Ustroń

67

Szymon Szlaur

Szlaur

68

Wiktor

Joniec

69

Tomáš

Haltof