Rakovă – Velký Polom – SK

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS NA VELKÝ POLOM


 

UWAGA! Biuro zawodów będzie rejestrować zawodników tylko w godzinach 11:00 – 13:00
Po tej godzinie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących.

 


Szczegóły zawodów

Organizator:

  • CK Biking Rakova
  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Rejestracja online otwarta do: 2018-07-21 20:00

Data i godzina startu zawodów: 2018-07-22 14:00

Godzina odprawy: 2018-07-22 13:45

Godzina otwarcia biura zawodów: 2018-07-22 11:00

Tabela opłat

  • 30 PLN
  • 180 CZK
  • 7 EUR

Dystans: 10,5 [km]



Uczestnicy zawodów:

ID Imię Nazwisko Team

1

Rafał

Łaciak

2

Paweł

Będkowski

3

tadeusz

spilok

ustron

4

Arkadiusz

Broj

AB

5

Sławomir

Jurzykowski

6

Leszek

Żabiński

7

Bogusław

Kramarczyk

KORBOMANIA

8

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

9

Katarzyna

Łakomska

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

10

Sławomir

Graca

11

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

12

Zbigniew

Zogłowek

BSR Team Bytom

13

anna

kaczmarzyk

14

Lukáš

Svoboda

Malina Ski School

15

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

16

Tom

Svoboda

17

jaroslav

wilhelm

hobby bohumin

18

Michał

Turski

Bike Atelier Team

19

bohumir

mottl

hobby bohumin

20

Roman

Bułka

21

Kvido

Kozlovský

TJ TŽTřinec

22

Marek Kapica

Kapica

Tomazi Bike Team

23

Halina

Giemza

TOMAZI BIKE TEAM

24

Leszek

Nowoczek

25

Dominika

Vanáková

Maratón klub Rajec

26

Janko

Vanák

Maratón klub Rajec

27

Petr

Heczko

28

Petr

Pančocha

29

Michał

Stachowicz

MSX International NOX Group

30

Jacek

Piątek

DKK Gryf

31

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

32

Maksymilian

Kruczek

Nie kupuj Adoptuj

33

Justyna

Gruszecka

Nie kupuj Adoptuj

34

Robert

Skrobol

Tomazibike

35

Sonia

Klimecka

36

Radosław

Pawłowski

Hard Bike

37

Maciej

Ścierski

TOMAZI BIKE TEAM

38

Emilia

Pluta

39

Sebastian

Pluta

40

Paweł Ścierski

Ścierski

41

Vítek

Konderla

TJ TŽ TŘINEC

42

Jan

Penkała

Opony Serafinowski

43

cichy

vlastimil

tj tž třinec

44

Rafał

Kapuściński

Bike Atelier Team

45

Michał

Kapuściński

DMG MORI CYCLO TRENER TEAM

46

Andrzej

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

47

Patrycja

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

48

Dariusz

Gnat

BIKE ATELIER TEAM

49

Adéla

Otevřelová

50

David

Bulawa

TJ TŽ Třinec

51

Krzysztof

GRUDZIEŃ

Odkrywcy Taurus

52

Roman

Krupík

53

Krzysztof

Moj

BikeOn.pl

54

Elżbieta

Olszowska

BikeOn.pl

55

Wiktor

Olszowski

BikeON.pl

56

Magdalena

Fabjanowicz

7R Logistic Politechnika Gdańska

57

Ewa

Karchniwy

SCS OSOZ Racing Team

58

Peter

Čička

Juwe Bloky Čadca

59

Kamil

Kalamarz

60

Radoslav

Macak

61

Ladislava Kuruncziová

Kuruncziová

62

Arkadiusz

Paszenda

Pressing Bike

63

František

Kohut

64

Tomáš

Cienciala

65

Juraj

Čička

Juwe Bloky Čadca

66

Grzegorz

Kubaczka

www.ag-architekci.pl

67

Adam

Cieślar

alva 1 rowery ruda

68

Łukasz

Latusik

69

Marcin

Zentlik

Odkrywcy Taurus

70

Viera

Macášková

71

Vladimir

Herman

72

Tomasz

Trela

73

Martin

Šima

MAX CUROSR

74

Dorota

Serafinowska

Opony Serafinowski