Rakovă – Velký Polom – SK

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS NA VELKÝ POLOM


UWAGA! Biuro zawodów będzie rejestrować zawodników tylko w godzinach 11:00 – 13:00
Po tej godzinie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących.


Szczegóły zawodów

Organizator:

  • CK Biking Rakova
  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Rejestracja online otwarta do: 2019-07-20 18:00

Data i godzina startu zawodów: 2019-07-21 14:00

Godzina odprawy: 2019-07-21 13:45

Godzina otwarcia biura zawodów: 2019-07-21 11:00

Tabela opłat

  • 35 PLN
  • 200 CZK
  • 8 EUR

Dystans: 10 [km]



Uczestnicy zawodów:

ID Imię Nazwisko Team

1

Maria

Pawłowska

Hard Bike

2

Roman

Gaszczyk

USNB

3

Paweł

Będkowski

4

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

5

Sławomir

Graca

6

Adam

Cieślar

alva 1 rowery ruda

7

Szczepan Plusa

Plusa

lider motosport

8

jaroslav

wilhelm

kolik bohumin

9

Łukasz Szlązak

Szlązak

Tomazi Bike Team

10

Anna

Byrtusova

11

Jozef

Jurky

12

Filip

Skaličan

13

Piotr

Kania

14

Witold

Wicha

ALVA 1-rowery.ruda.pl

15

Adam

Cieślar

Gomola trans airco

16

Michał

Stachowicz

MSX International NOX Group

17

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

18

Sławomir

Jurzykowski

19

Žaneta

Schelling

20

anna

kaczmarzyk

21

Matej

Urban

22

Nina

Urbanová

bikepoint.sk eleven team

23

Zbigniew

Zwoliński

Zabierzów

24

František

Kyzek

25

Grzegorz

Michnowski

SSC Suchedniów

26

Karolina

Kulig

27

Dalibor

matuškovič

28

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

29

Peter

Machovčák

30

Jarosław

Herman

BIKE ATELIER TEAM

31

Milan

Samiec

32

Roman

Zátek

Esa koukaj z lesa

33

Adam

Musioł

MMbike Team

34

Michał

Kot

35

Cezary

Szczęch

36

Lukáš

Svoboda

Malina Ski School

37

Jacek

Piątek

DKK Gryf

38

Ondřej

Rakus

TJ TŽ Třinec

39

PATRYK

MITRĘGA

40

Dominik

Gwalis

Ztela

41

Pavol

Grajciar

42

Paweł

Czapla

COKOT Konská - Osůvky

43

Piotr

Francuz

44

cichy

vlastimil

tj tž třinec

45

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

46

Jan

Białogłowicz

CST Skoczów

47

Maciej

Ścierski

TOMAZI BIKE TEAM

48

Jakub

Dajmund

HOBAS TEAM Jelenia Góra

49

Tomasz

Brycki

TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE ZDRÓJ

50

Peter

Marko

Habaneros

51

Henrieta

Markova

Habaneros

52

Peter

Stasinka

53

Martin

Vavrek

54

Pavlína

Maráčková

TK Žabka Čadca