Ustroń – Równica – PL

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS NA RÓWNICĘ [XII MISTRZOSTWA USTRONIA]


 

UWAGA! Biuro zawodów będzie rejestrować zawodników tylko w godzinach 08:00 – 10:00
Po tej godzinie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących.

 


Szczegóły zawodów

Organizator:

  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Rejestracja online otwarta do: 2018-08-03 20:00

Data i godzina startu zawodów: 2018-08-04 11:00

Godzina odprawy: 2018-08-04 10:45

Godzina otwarcia biura zawodów: 2018-08-04 08:00

Tabela opłat

  • 30 PLN
  • 180 CZK
  • 7 EUR



Uczestnicy zawodów:

ID Imię Nazwisko Team

1

Rafał

Łaciak

2

tadeusz

spilok

ustron

3

Arkadiusz

Broj

AB

4

Sławomir

Jurzykowski

5

Leszek

Żabiński

6

Bogusław

Kramarczyk

KORBOMANIA

7

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

8

Katarzyna

Łakomska

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

9

Sławomir

Graca

10

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

11

Zbigniew

Zogłowek

BSR Team Bytom

12

anna

kaczmarzyk

13

Lukáš

Svoboda

Malina Ski School

14

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

15

Tom

Svoboda

16

Marcin

Klik

ProService Racing Team

17

jaroslav

wilhelm

hobby bohumin

18

Michał

Turski

Bike Atelier Team

19

bohumir

mottl

hobby bohumin

20

Roman

Bułka

21

Milan

Samiec

22

Kvido

Kozlovský

TJ TŽTřinec

23

Leszek

Nowoczek

24

Petr

Heczko

25

Petr

Vesely

TJ TŽ Třinec

26

Michał

Stachowicz

MSX International NOX Group

27

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

28

Maksymilian

Kruczek

Nie kupuj Adoptuj

29

Justyna

Gruszecka

Nie kupuj Adoptuj

30

Robert

Skrobol

Tomazibike

31

Radosław

Pawłowski

Hard Bike

32

Maciej

Ścierski

TOMAZI BIKE TEAM

33

Emilia

Pluta

34

Sebastian

Pluta

35

Paweł Ścierski

Ścierski

36

Tomasz

Kubala

MTB PRESSING TEAM

37

Vítek

Konderla

TJ TŽ TŘINEC

38

cichy

vlastimil

tj tž třinec

39

David

Bulawa

TJ TŽ Třinec

40

Krzysztof

GRUDZIEŃ

Odkrywcy Taurus

41

Krzysztof

Moj

BikeOn.pl

42

Elżbieta

Olszowska

BikeOn.pl

43

Wiktor

Olszowski

BikeON.pl

44

František

Kohut

45

Tomáš

Cienciala

46

Grzegorz

Kubaczka

www.ag-architekci.pl

47

Adam

Cieślar

alva 1 rowery ruda

48

Tomasz

Trela

49

Martin

Šima

MAX CUROSR

50

Dorota

Serafinowska

Opony Serafinowski

51

Martin

Vavrek

52

Sebastian

Pasz

53

Ján

Mudrík

54

Dawid

Duda

55

Dawid

jona

Gk Gliwice

56

Jozef

Jurky

57

Mariusz

Maślanka

MTBB - Bielska Drużyna Rowerowa

58

Przemysław

Bonusiak

Pressing Bike-System Ice-went Team

59

Marian

Mrózek

TJ TŽ Třinec

60

Adam

Zelek

DIEHL METERING

61

Adéla

Otevřelová

62

Przemysław

Janik

OPONY SERAFINOWSKI

63

Adam Nowomiejski

Nowomiejski

64

Kacper

Chojnacki

Chojnacki MTB Team

65

Bogumil

Wowra

66

Marcin

Lewald

67

Piotr

Cyroń

TOMAZIBIKE ORBEA MTB TEAM

68

Grzegorz

Łyżwiński

69

Tomasz

Krzemiński

70

Michał

Kot

71

Dariusz

Gnat

BIKE ATELIER TEAM

72

Daniel

Firla

73

Martin

Capek

Čadečka

74

Łukasz

Ubda

Opony Serafinowski

75

Pavel

Bezděk

Protec - SweepSport

76

Dariusz Ślusarz

Ślusarz

SCHIKO

77

Jan

Penkała

Opony Serafinowski

78

Rafał

Plonka

79

Andrzej

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

80

Patrycja

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

81

Piotr

Pala

82

Tomasz

Halman

83

Tomasz

Kwiczala

Ustroń

84

Szymon Szlaur

Szlaur

85

Konrad

Rogowski