Vendrynĕ – Velká Čantoryje – CZ

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS NA WIELKĄ CZANTORIĘ [V PUCHAR CZANTORII]


 

UWAGA! Biuro zawodów będzie rejestrować zawodników tylko w godzinach 8:00 – 10:00
Po tej godzinie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących.

 


Szczegóły zawodów

Organizator:

  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia
  • Adroit

Rejestracja online otwarta do: 2018-07-28 18:00

Data i godzina startu zawodów: 2018-07-29 11:00

Godzina odprawy: 2018-07-29 10:45

Godzina otwarcia biura zawodów: 2018-07-29 08:00

Tabela opłat

  • 30 PLN
  • 180 CZK
  • 7 EUR

Dystans: 13 [km]



Uczestnicy zawodów:

ID Imię Nazwisko Team

1

Rafał

Łaciak

2

Paweł

Będkowski

3

tadeusz

spilok

ustron

4

Arkadiusz

Broj

AB

5

Sławomir

Jurzykowski

6

Leszek

Żabiński

7

Bogusław

Kramarczyk

KORBOMANIA

8

Zbigniew

Domżalski

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

9

Katarzyna

Łakomska

ALVA 1 - rowery.ruda.pl

10

Sławomir

Graca

11

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

12

Zbigniew

Zogłowek

BSR Team Bytom

13

anna

kaczmarzyk

14

Lukáš

Svoboda

Malina Ski School

15

Janusz

Lewandowski

ALVA1-Rowery.Ruda.pl

16

Tom

Svoboda

17

jaroslav

wilhelm

hobby bohumin

18

Michał

Turski

Bike Atelier Team

19

bohumir

mottl

hobby bohumin

20

Roman

Bułka

21

Lukáš Vaculík

Vaculík

A BIKE CLUB OSTRAVA

22

Milan

Samiec

23

Kvido

Kozlovský

TJ TŽTřinec

24

Leszek

Nowoczek

25

Petr

Heczko

26

Petr

Vesely

TJ TŽ Třinec

27

Michał

Stachowicz

MSX International NOX Group

28

Tomasz

Gawlas

OPONY SERAFINOWSKI

29

Maksymilian

Kruczek

Nie kupuj Adoptuj

30

Justyna

Gruszecka

Nie kupuj Adoptuj

31

Robert

Skrobol

Tomazibike

32

Radosław

Pawłowski

Hard Bike

33

Emilia

Pluta

34

Sebastian

Pluta

35

Tomasz

Kubala

MTB PRESSING TEAM

36

Vítek

Konderla

TJ TŽ TŘINEC

37

Adam

Cieślar

Gomola trans airco

38

cichy

vlastimil

tj tž třinec

39

David

Bulawa

TJ TŽ Třinec

40

Krzysztof

GRUDZIEŃ

Odkrywcy Taurus

41

Krzysztof

Moj

BikeOn.pl

42

Elżbieta

Olszowska

BikeOn.pl

43

Wiktor

Olszowski

BikeON.pl

44

Tomáš

Cienciala

45

Grzegorz

Kubaczka

www.ag-architekci.pl

46

Adam

Cieślar

alva 1 rowery ruda

47

Martin

Šima

MAX CUROSR

48

Sebastian

Pasz

49

Dawid

jona

Gk Gliwice

50

Jozef

Jurky

51

Sebastian

Piecha

52

Jan

Chudý

53

Petr

Bajtek

54

Pavel

Bezděk

Protec - SweepSport

55

Jindrich

Spratek

Alone

56

Łukasz

Latusik

57

Przemysław

Bonusiak

Pressing Bike-System Ice-went Team

58

Andrzej

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

59

Patrycja

Woźnica

BIKE ATELIER TEAM

60

Marian

Mrózek

TJ TŽ Třinec

61

Adam

Zelek

DIEHL METERING

62

Kamil

Kalamarz

63

Szymon Szlaur

Szlaur

64

Tomasz

Kwiczala

Ustroń

65

Adéla

Otevřelová

66

Ewa

Karchniwy

SCS OSOZ Racing Team

67

Jiří

Jakl

CK Hobby Bohumín

68

Bogumil

Wowra

69

Arkadiusz

Wawrzyczek

MTB PRESSING TEAM

70

Damian

Pieszko

MTB Pressing Bike System Ice Went Team

71

Piotr

Cyroń

TOMAZIBIKE ORBEA MTB TEAM

72

Jakub

Dajmund

HOBAS TEAM Jelenia Góra